Koupelnové studio

PROFESIONÁLNÍ VIZUALIZACE

Netvoříme pouze „obrázky“!! Součástí naší vizualizace je kromě realisticky zpracované 3D podoby Vaší nové koupelny i podrobný spárořez pro obkladače a plán s okótováním pro instalatéry!!

Nevíte si rady s volbou koupelny? Chcete vidět, jak bude vypadat koupelna ještě předtím, než uděláte konečné rozhodnutí s výběrem obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů?
Naše koupelnové studio vám nabízí kompletní služby od návrhu po realizaci, včetně odborného poradenství na základě dlouholetých zkušeností.
Koupelnové studio uspokojí i ty nejnáročnější snílky. Splňte si i vy představu o krásně vybavené koupelně a přijďte nás navštívit. Na přání vám zhotovíme počítačem generovaný grafický náhled koupelny a vy ji uvidíte přesně tak, jak bude skutečně vypadat. A to ještě předtím, než nakoupíte materiál.

Grafické návrhy vycházejí z konkrétních rozměrových dispozic koupelny zákazníka a lze v nich variabilně měnit jednak dispozice umístění zařizovacích předmětů, ale i skladbu a barvu obkladů a dlažeb.

Grafický návrh

www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz

Fotogalerie

www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz

Ukázka technické dokumentace

www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz www.vladislavpech.cz

Moderní vybavení, nové technologie, 100% kvalita odvedené práce !!!

DESIGN BY CIPO COMPUTER